Zwiedzaj północne Włochy zza kierownicy Ferrari

Zapomnij o podróżowaniu autobusami czy pociągami. Teraz możesz rozkoszować się urokami północnych Włoch w prawdziwym stylu – za kierownicą Ferrari. Off the Map Travel przygotował wyjątkową, luksusową propozycję, dzięki której będziesz mógł podróżować po wspaniałych włoskich terenach, zatrzymując się w najlepszych hotelach i delektując się lokalnymi przysmakami.

 

Zwiedzaj_wlochy_ferrrari_01

Zdjęcie: Sjo/Getty Images

 

Do wyboru jest kilka modeli włoskiej marki, takie jak: Ferrari 599 GTB Fiorano, Ferrari 430 Scuderia, Ferrari F430 Spider, Ferrari California lub Ferrari 458 Italia – ktorymi możesz wyruszyć w podróż z Mediolanu do Wenecji. Poznaj brzeg włoskiej Riwiery, po drodze zatrzymując się nad jeziorem Como, a później nad jeziorem Garda i Franciacorta.

 

Przed rozpoczęciem podróży doświadczony kierowca Ferrari wprowadzi Cię w świat tej marki, wyjaśniając szczegóły sterowania autem, jak i wszelkie różnice między poszczególnymi modelami. Instruktorzy udzielą również wskazówek, jak radzić sobie ze zmianą łopatek F1 za kierownicą. Można również skorzystać z dodatkowej pomocy kierownika wycieczki, który za pomocą mobilnego systemu radiowego będzie z nami w stałym kontakcie podczas całej podróży.

 

Zwiedzaj_wlochy_ferrrari_02

Zdjęcie: Edwin van Buuringen / CC BY 2.0

 

Wszystkie wycieczki są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i na przykład ośmiodniowa podróż samochodem Ferrari po północnych Włoszech kosztuje od 8872 USD za osobę, nie włączając w cenę lotów. Kwota obejmuje prywatne wycieczki z przewodnikiem po mieście, wielodniową wycieczkę Ferrari z osobistym kierownikiem i zakwaterowanie w jednych z najlepszych włoskich hoteli. „Przygotowaliśmy naszą letnią ofertę dla podróżnych poszukujących przygód, którym jednocześnie zależy na komforcie i luksusie” – mówi Jonny Cooper, założyciel Off the Map Travel.

 

Zwiedzaj_wlochy_ferrrari_03

Zdjęcie: Flavio Vallenari/Getty Images

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej podróży, zapraszamy tutaj.