Zdobądź pracę na prywatnej wyspie…

Jeśli szukasz nowego wyzwania – takiego, które przy okazji zabierze Cię do cieplejszych klimatów, a konkretnie na Brytyjskie Wyspy Dziewicze – możesz ubiegać się o pracę na prywatnej wyspie miliardera Richarda Bransona.

 

necker-island-_01

Zdjęcie: Virgin Limited Edition

 

Firma Virgin Branson poszukuje asystenta i  osoby od administracji, która mogłaby podjąć pracę na Karaibach od zaraz. Praca przeniesie szczęśliwego pracownika do Necker Island, 74-akrowej wyspy, która działa jako ekskluzywny, luksusowy ośrodek dla 34 osób. Zatrudniony będzie pracować jako osobisty asystent dyrektora generalnego wyspy – Keny’ego Jonesa oraz jako asystent administracyjny w biurze Richarda Bransona.

 

necker-island-_02

Zdjęcie: Virgin Limited Edition

 

Przeprowadzka na prywatną wyspę może brzmieć jak spełnienie marzeń, ale będzie też wymagała od zatrudnionego wiele pracy, ponieważ  kandydat będzie zajmował stanowiska w dwóch pracowitych biurach. Praca będzie obejmować obsługę korespondencji, zarządzanie pocztą e-mail, archiwizowanie, rezerwację podróży i ubezpieczenie dla osobistych asystentów Bransona, gdy będą nieobecni.

 

necker-island-_03

Zdjęcie: Virgin Limited Edition

 

Jeśli to Cię nie odstrasza i dalej jesteś zainteresowany, musisz też posiadać pewne umiejętności. Niezbędna jest wiedza na temat administracji i organizacji, a także pewne doświadczenie w środowisku biurowym. Co więcej, musisz być otwarty na nowe wyzwania. I co chyba najważniejsze – ponieważ będziesz współpracować ze słynnym miliarderem –  musisz wiedzieć, co znaczy dyskrecja i poufność.

 

necker-island-_04

Zdjęcie: Virgin Limited Edition

 

Zainteresowani muszą wysłać swoje CV przed 10 marca. Trzeba także dołączyć dwuminutowe wideo wyjaśniające, dlaczego to właśnie Ty powinieneś objąć to stanowisko. Zobacz pełną listę ofert pracy tutaj.