Ventus Natural & Medical SPA ****

Gołdap, to malownicze miasteczko położone na krańcu Polski północno-wschodniej. Jest także jedynym w województwie warmińsko-mazurskim uzdrowiskiem, gdzie znajdują się złoża terapeutycznej borowiny i lecznicza woda bogata w dobroczynne minerały. To właśnie tu, w dzielnicy uzdrowiskowej, położony jest hotel Ventus Natural & Medical SPA ****.

 

Ukryte w kadrze 22

 

Naszym Gościom, proponujemy luksusowy wypoczynek w jednym z 25 komfortowych pokoi, których wyposażenie na poziomie Premium sprawi, że poczują się tak dobrze jak w domu.

 

Rodzinną atmosferę warto wykorzystać podczas pobytu świątecznego. W ferworze przygotowań, często zapominamy o tym, co w nich najważniejsze – bliskości, spokoju, wspólnie spędzanym czasie. Dlaczego też, w naszym hotelu zajmiemy się wszystkim tak, aby Goście jak najdłużej pamiętali te wyjątkowe Boże Narodzenie, spędzone pośród mazurskiej przyrody, przy suto zastawionym stole.

 

Niepowtarzalne kuchnia jest ważnym elementem wypoczynku w hotelu Ventus. Świeże, lokalne produkty które serujemy, są elementem filozofii o zachowaniu równowagi między ciałem, a duszą, a każde wydane przez Szefa Kuchni danie z menu, które zmienia się wraz z porami roku, cieszy nie tylko żołądek, ale i oko.

 

Ukryte w kadrze 50

 

Zapraszamy też do hotelowego Spa, gdzie do dyspozycji naszych Gości oddajemy 6 gabinetów, w których profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się twarzą i ciałem. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi w zakresu medycyny estetycznej, które wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu, jak laser Fotona, czy Endermologie LPG.

 

Tym jednak, co najbardziej zachwyci, jest niezaprzeczalnie piękna okolica. Położenie hotelu, tuż przy tężniach z pijalnią wód mineralnych, daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Na Pięknej Górze znajdują się 3 świetnie przygotowane trasy zjazdowe z wyciągiem orczykowym i krzesełkowym, a także wypożyczalnia nart, desek i serwis. Wzdłuż hotelu, na Promenadzie Zdrojowej, jak i w lesie Kumiecie, uprawiać można narciarstwo biegowe. Warto też odwiedzić plażę i jezioro, którym mroźna atmosfera nie zabiera, lecz tylko dodaje magii i uroku…

 

Ukryte w kadrze 20

 

Po szczegóły pakietu „Rodzinne Boże Narodzenie na Mazurach” zapraszamy pod link:

 

http://www.ventushotel.pl/pakiety-i-promocje/szczegoly-oferty?OfferID=17411