Przedślubny odpoczynek w Toskanii

Toskańskie Fonteverde SPA stworzyło specjalną ofertę dla przyszłych panien młodych. Będą one mogły odstresować się i zadbać o swoje ciało przed najważniejszym dniem w życiu. Ta opcja nie jest skierowana tylko do zestresowanych przyszłych żon, ale też zakłada wspierający pobyt ich najbliższych przyjaciółek.
 
Resort Fonteverde jest położony w malowniczej dolinie Val d’Orcia. To historyczna posiadłość Ferdinando de’ Medici. Słynie z naturalnego spa i dużych basenów w otoczeniu pięknego toskańskiego krajobrazu i zabytków architektonicznych.
 
benessere2
 
Zdjęcie: Fonteverde
 
Jedną z atrakcji jest zabieg odmładzający z rozjaśnianiem cery. Opiera się na zastosowaniu maseczki z błota termalnego i naturalnych ekstraktów roślinnych. Ma pozostawić skórę w dobrej kondycji przed wielogodzinnym weselem. Ponadto przygotuje jej wygląd do ślubnych fotografii.
 
Pakiet zawiera pełny dostęp do term i luksusowe masaże do wyboru: termiczny z mieszanką specjalnych olejków, rytualny aromatyczny, polecany do wyciszenia się, bądź z zastosowaniem ciepłych świec sojowych. Są one wykonywane przez profesjonalnych masażystów SPA Fonteverde.
 
champagne-3011490_1920
 
Zdjęcia: Pixabay
 
Głównym punktem programu bez wątpienia jest noc specjalna z zarezerwowanym na tę okazję basenem Bioaquam, wyłącznie dla panny młodej i jej gości. W jej programie jest piknik pod gołym niebem, szampan, pyszne koktajle i oczywiście świetna zabawa do białego rana. Taka noc to dobry pomysł na wieczór panieński, tym bardziej, jeśli przedłużymy sobie pobyt w luksusowym SPA o kilka dni.
 
Więcej informacji na temat włoskiego resortu i jego oferty można znaleźć tutaj.