Propozycja pracy: królewski kamerdyner.

Jeśli uwielbiasz pomagać innym i kochasz rodzinę królewską może powinieneś zostać królewskim kamerdynerem?

 

Dobrze się składa, gdyż Pałac Buckingham planuje powiększyć liczbę swoich pracowników o to właśnie stanowisko. Nowy lokaj odpowiedzialny będzie za oficjalną i prywatną rozrywkę we wszystkich rezydencjach królewskich i za wszystko co do niej będzie potrzebne.

 

buckingham-buckingham-palace-palace-london-england

 

Ogłoszeniodawca obiecuje, że pomoże kandydatowi „stać się ekspertem w dziedzinie gościnności”. Tłumaczy to tym, iż „ucząc się od naszej doświadczonej kadry i dzięki naszemu uznanemu systemowi szkolenia kamerdyner będzie w stanie zaoferować usługi na niespotykanym poziomie, nie tylko te formalne, ale również i te oferowane poza światłami jupiterów”.

 

Królewski kamerdyner ma za zadanie zaspokajać potrzeby gości pałacu już od przekroczenia jego progu. Oprócz tego kamerdyner nauczy się jak wyprawiać królewskie imprezy, od „baby shower”, przez wesela, po oficjalne bankiety i lunche.

 

Od kandydatów wymagana jest znajomość podstaw etykiety, a wszystkie specjalistyczne umiejętności zostaną nabyte w toku szkolenia przez pracodawcę. Miejscem pracy i życia będzie oczywiście sam Buckingham Palace, co jest oczywiście dodatkowym atutem tego stanowiska. Wyżywienie również jest zapewnione. Jest to oczywiście praca na pełen etat, a może nawet więcej, jednak przewidziane są też 33 dni urlopu.

 

buckingham-palace-769264

 

Oprócz punktualności, otwartości i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań ogłoszeniodawca nie ma specjalistycznych wymagań. Nawet doświadczenie na podobnym stanowisku nie widnieje w liście oczekiwań. Jeśli więc jesteś miły i „potrafisz rozmawiać z różnymi ludźmi” może jest to praca właśnie dla Ciebie?