Nauka języka na wakacjach?

Wielu z Czytelników powie pewnie, że nauka języka podczas zagranicznego wyjazdu to nieco zbyt późno, ale nie wiedzą jeszcze co przygotowała dla nich szkoła językowa Sprachcaffe. Jej kursy sprawiają, że nauka jest naprawdę efektywna!

Nie ma lepszych warunków do nauki języka, niż udanie się do miejsca, gdzie jest on powszechnie stosowany. Dzięki podróżom poznajemy jednocześnie język i kulturę obcych krajów. Kontekst kulturowy jest niezwykle ważny, ale jeśli chcemy naprawdę poznać obcy język, będziemy potrzebowali także przewodnika, który przedstawi nam to wszystko jako spójną całość.

Kursy językowe w formie letnich obozów pozwalają na głębsze poznanie języka i kultury oraz natychmiastowe sprawdzenie swoich umiejętności. Nie bez powodu mówi się, że to właśnie praktyka czyni mistrza. Na tle ofert tego typu turnusów pozytywnie wyróżniają się kursy językowe szkoły Sprachcaffe.

Sprachcaffe jest międzynarodowym organizatorem kursów językowych za granicą od 1983 roku. Obecnie firma posiada 30 szkół językowych w 12 państwach na całym świecie i naucza 7 języków obcych. Sprachcaffe dba o bardzo wysoki standard nauczania i jest członkiem czołowych organizacji w tej dziedzinie, aby spełniać wysokie wymagania studentów i zapewniać wysoką jakość kształcenia językowego.

Sprachcaffe ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów językowych i przywiązuje dużą wagę do ich autentyczności. Zabierając swoich słuchaczy do najciekawszych miejsc na naszej planecie, dbają nie tylko o dobrą zabawę, ale przede wszystkim o skuteczną i przyjemną naukę regionalnego języka.

Kursy Sprachcaffe to doświadczenie, które zapozna Was z niuansami języka i kultury obcych krajów, dając jednocześnie szansę na sprawdzenie swoich nowo nabytych umiejętności w najbardziej odpowiednich warunkach – między ludźmi, dla których francuski czy chiński są językami ojczystymi. Dzięki temu szybko przekonacie się o tym, że nauka jest skuteczna.

W szerokiej ofercie kursów znajdziemy np. język angielski w Anglii, USA, Kanadzie lub na Malcie, francuski we Francji, Kanadzie lub Maroku, język niemiecki w Niemczech, a nawet chiński – oczywiście w Chinach. Kursy są również podzielone na kategorie wiekowe i tematyczne. Znajdziemy tu więc kursy dla dorosłych i młodzieży, ale także osób chcących posługiwać się językiem obcym biznesowo.