Najlepsze miejsca na relaks w jacuzzi z pięknymi widokami

Nie ma nic lepszego niż relaks w gorącej wannie z lampką wina podczas wakacji. A jeśli dodatkowo wokół jest trochę ładnej scenerii, tym lepiej. Mając ten aspekt na uwadze, firma oferująca luksusowe nieruchomości – CV Villas, podzieliła się szeregiem pięknych ofert najmu, które gwarantują najbardziej zapierające dech w piersiach widoki na całym świecie.

 

Jacuzzi_widoki_01

Zdjęcie: CV Villas

 

Wybór obejmuje nieruchomości w różnych krajach, w tym m.in. na wschodzie Krety, Jamajce, Turcji, Portugalii i Grecji. Najciekawsze wydają się być Borgo San Biagio w Umbrii, które znajdują się przy włoskiej granicy Toskanii we Włoszech. Jest to popularne na wesela miejsce, w którym znajduje się podgrzewany basen i tysiącletnia willa z tarasem na dachu, z którego roztaczają się przepiękne widoki na okolicę. Równie ciekawą propozycją jest nieruchomość Quinta Matilde w portugalskiej dolinie Douro, w której znajduje się basen bez krawędzi i jacuzzi położone nad Pinhão.

 

Jacuzzi_widoki_02

Zdjęcie: CV Villas

 

W Grecji jest to obiekt Casa Di Mare na wyspie Santorini, który oferuje prywatny apartament z niczym nieprzesłoniętym widokiem na kalderę i Morze Egejskie, zaś Amanoka na Jamajce pozwala gościom wybrać się na spacer wzdłuż prywatnego wybrzeża, a następnie zrelaksować w dużym jacuzzi usytuowanym tuż przy hotelu, obok basenu znajdującego się tuż nad brzegiem morza.

 

Jacuzzi_widoki_03

Zdjęcie: CV Villas

 

„Po intensywnym dniu zwiedzania, nic nie przebije relaksu w prywatnym jacuzzi z zimnym szampanem lub ulubionym winkiem w ręku. Niezależnie od tego, czy wznosząca się wysoko nad Morzem Śródziemnym nieruchomość oferuje nam widok na głębię błękitnego morza, czy na okoliczne wzgórza i winnice, otrzymujemy same pozytywne komentarze od gości, którzy nie mogą wprost uwierzyć w piękno widoków, jakie mają szansę podziwiać”, powiedziała Hannah Marshall, starszy asystent ds. Marketingu w CV Villas.

 

Jacuzzi_widoki_04

Zdjęcie: CV Villas

 

W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularny staje się wybór kierunku podróży poprzez znalezienie idealnego miejsca z niesamowitym widokiem. Niedawno do księgarni trafiła nowa książka przedstawiająca najlepsze oferty wakacyjne z widokiem na góry na całym świecie.

 

Więcej informacji na temat rezerwacji nieruchomości wymienionych powyżej można znaleźć w CV Villas.