Elle Voyage, biuro podróży tylko dla kobiet

Pewna pasjonatka samotnych wypraw wpadła na pomysł, aby stworzyć biuro podróży organizujące wycieczki tylko dla przedstawicielek płci pięknej. Założyła je, aby pomóc im wyjść ze swojej strefy komfortu i otworzyć się na świat. Skąd się wzięła taka koncepcja i czy cieszy się powodzeniem?
 
Dawne Simone jest 53. letnią Brytyjką z Londynu, która musiała pokonać strach przed podróżowaniem bez towarzysza. Elle voyage powstało więc w związku z jej własnymi doświadczeniami. Jego misja opiera się na łączeniu kobiet w grupy i wysyłanie ich w podróż życia po wcześniejszym zapoznaniu przy pomocy Facebooka.

 


 

Zdjęcia: Elle Voyage.
 
Organizuje krótsze wyprawy na weekend, ale też dalekie podróże po świecie do takich miejsc jak Kambodża, Bali, Turcja, Malezja, Kerala i wielu innych. Każda z wycieczek ma limit 12 osób, ale za to doskonałą organizację. Na efekt końcowy pracuje cały zespół ekspertów, a ich celem jest umożliwienie kobietom poznania autentycznych kultur w dogodnych warunkach. Będą robiły to wspólnie i w całkowicie bezpieczny sposób, a jednocześnie pełen przygód i ekscytacji.

 


Zdjęcie: Pixabay.
 
Pierwsze wyjazdy mają się odbyć w maju, a już cieszą się ogromnym powodzeniem. Firma dostała mnóstwo maili, wiele z nich mówiło o tym, że oferta biura jest jak spełnienie marzeń. Nie bez przyczyny na stronie internetowej Elle Voyage widnieją słowa Oprah Winfrey: Największą podróżą, jaką możesz przeżyć, jest życie marzeniami…
 
Źródło: Elle Voyage.