Darmowe wycieczki po lotnisku Changi

Singapurskie lotnisko Changi, uznawane za jeden z najlepszych portów lotniczych na świecie, oferuje teraz pasażerom darmowe wycieczki z przewodnikiem po nowo otwartej części kompleksu – Jewel Changi Airport. Jest to wspaniała strefa wypoczynku i rekreacji, zaliczana do najwybitniejszych osiągnięć współczesnej technologii i architektury.

Ogrody na lotnisku Changi
Zdjęcie: Darren Nunis/Unsplash

Już od jakiegoś czasu lotnisko Changi oferuje pasażerom z długim oczekiwaniem na kolejny lot darmowe wycieczki po mieście, promując tym samym turystykę w Singapurze. Oprowadzanie po nowej części portu lotniczego dostępne będzie dla pasażerów z międzylądowaniem trwającym minimum 5,5 godziny oraz aktualną wizą umożliwiającą przebywanie na terytorium Singapuru. Każdego dnia przeprowadzane będą dwie wycieczki, jedna rano (10:30 – 13:00), a druga wieczorem (18:00 – 20:30). Oprowadzać pasażerów będą doświadczeni przewodnicy.

Rain Vortex
Zdjęcie: Peerapon Chantharainthron/Unsplash

Wycieczki obejmować będą największe atrakcje zmodernizowanego portu lotniczego, w tym wielopiętrowe ogrody zwane Forest Valley, a także sztuczny wodospad Rain Vortex. Dodatkowo pasażerowie mogą za darmo skorzystać z parku linowego Jewel Canopy Park oraz skosztować lokalnych przysmaków w którymś z dostępnych lokali. Goście, którzy wybiorą wieczorną wycieczkę dodatkowo będą mogli zachwycać się artystycznym pokazem z udziałem światła i dźwięku wokół Rain Vortex.

Zdjęcie w tle: Lotnisko Changi, Jay Wen/Unsplash