Airbnb ujawnia, jakie posiadłości zostały wynajęte przez gwiazdy

Dla każdego podróżnika taka lista destynacji i noclegów to nie lada gratka. Airbnb ujawnił niektóre z nieruchomości, które zostały wynajęte przez gwiazdy takie jak John Legend, Ariana Grande, Britney Spears i wielu innych.

 
airbnb_gwiazdy_rent_01
 

Gwiazda muzyki pop Ariana Grande wynajęła w Kolorado ogromną rustykalną rezydencję wyposażoną w wyjątkowe udogodnienia, takie jak kryty basen i kręgielnia. Aby uczynić pobyt jeszcze bardziej luksusowym, goście mają do dyspozycji usługi gospodyni, szefa kuchni i kierowcy, który zawozi ich do ośrodków narciarskich. To wszystko w cenie około 10 778 USD.

 
airbnb_gwiazdy_rent_02
 

Lady Gaga na swoje miejsce pobytu w Coachella wybrała ogromny dom na pustyni z sześcioma sypialniami, dużym basenem i spa. Wszystko w cenie 10 274 USD za noc. Natomiast podczas słynnego festiwalu muzyki Coachella 2017 za weekend zapłaciła w sumie 60 000 USD.

 
airbnb_gwiazdy_rent_03
 

W Coachella gościł również Kendrick Lamar, który wybrał dom z basenem ze słoną wodą, prywatnym kortem tenisowym i spa za 1 673 USD za noc.

 
airbnb_gwiazdy_rent_04
 

Szukasz wyjątkowego miejsca do spędzenia Walentynek? Spójrz na luksusową willę w Malibu, którą wypożyczyła na wakacje sama  Britney Spears. Dom wychodzi na Ocean Spokojny, co oznacza, że goście mogą obserwować surferów i delfiny. Aby wynająć tę posiadłość tak jak Britney, będziesz musiał wydać 7 705 USD.

 
airbnb_gwiazdy_rent_05
 

John Legend natomiast podczas swojej trasy koncertowej w 2017 roku zatrzymał się wraz z rodziną w pięknym domu w Kansas. Ten, warty 10 274 USD za nocleg, domek pojawił się nawet na jego koncie na Instagramie, więc możesz odtworzyć wszystkie te zdjęcia i zobaczyć, jak się im mieszkało.

 
airbnb_gwiazdy_rent_06
 

Jeśli zaś chcesz się poczuć jak Channing Tatum, możesz wynająć rezydencję , w której przebywał wraz z rodziną przed otwarciem Magic Mike Live w Las Vegas. Dom z basenem, spa i kortem tenisowym jest nieco bardziej przystępny cenowo – 1 437 USD  za noc.

 
airbnb_gwiazdy_rent_07
 

Fani Bollywood mogą podążyć śladami Shah Rukha Khana, który zatrzymał się w domu z sześcioma sypialniami, jacuzzi, pięknym basenem i prywatnym kortem tenisowym w Beverly Hills. Wspaniały dom kosztuje 3 070 USD.

 

Tak więc, jeśli szukasz wakacji godnych bogatych i sławnych, teraz masz szansę zamieszkać – choćby na chwilkę – jak Twoi ulubieni celebryci.

 
żródło: lonelyplanet.com
zdjęcia: airbnb